سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ۲۱:۱۲
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی با حضور شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران برگزار می شود

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی با حضور شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران برگزار می شود
شانزدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، دندانپزشکی، شیمیایی و صنایع دارویی اصفهان سال 1402با حضور شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ شانزدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، دندانپزشکی، شیمیایی و صنایع دارویی اصفهان سال 1402با حضور شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران به منظور معرفی توانمندی ها و محصولات در سطح گسترده و تعامل با شرکت های همکار و همچنین آشنایی با به روزترین دستاوردهای این حوزه در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران، رونمایی از فناوری های روز دنیا، حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نخبه و ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی از جمله اهداف مدنظر جهت برگزاری نمایشگاه است.

برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنان، شناخت رقبا و آشنایی با خدمات محصولات و برنامه های آنان، فرصت جذب سرمایه گذار و ارتباط با تأمین کنندگان مواد اولیه، به روزرسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت و امکان تعامل و مشورت با صاحب نظران و متخصصان از مهمترین اهداف حضور در این رویداد است.

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید