سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۳۹
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت داروسازی سها با حضور مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی

برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت داروسازی سها با حضور مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی
مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت داروسازی سها با حضور مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی روز سه شنبه 10 بهمن ماه برگزار شد.
 
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر؛ مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت داروسازی سها با حضور مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی روز سه شنبه 10 بهمن ماه برگزار شد. در این مراسم که معاونین و مدیران ستادی حضور داشتند؛ از زحمات و تلاش های دکتر "رامین اصغریان" مدیرعامل سابق داروسازی سها قدردانی و دکتر"فردوس نصیری زاده" به عنوان مدیرعامل جدید مجموعه معرفی گردید.

دکتر عسکری با اشاره به ماه رجب به عنوان فضیلتی که فرصت تقرّب به ارزشهای الهی و ذات مقدّس پروردگار و فرصت خودسازی است، بر تمسک یافتن به خداوند در شرایط سختی و دشواری ها تأکید کرد. در ادامه ضمن قدردانی از تلاش تمام مدیرانی که در پیشبرد برنامه های شرکت  داروسازی سها نقش آفرینی کرده اند؛ خاطرنشان کرد؛ انتظار ما از تغییرات مدیریتی این است که با رفتار مدیریتی و حرفه ای، همبستگی اجتماعی را در مجموعه افزایش دهند. دکتر اصغریان این مسیر را شروع کردند و با راهبری های ایشان و دکتر شانه ساز اقدامات سیستماتیکی انجام شد و امیدواریم مدیریت جدید با توان مضاعف این موتور درحال حرکت را به اوج برساند.

دکتر عسکری با اشاره به اینکه برخی مشکلات در صنعت دارویی کشور وجود دارد بیان کرد؛ هنر شما این است که از این مرحله دشوار به خوبی گذر کنید و رشد شرکت را رقم بزنید که این مهم با فرآیندمحور بودن، برنامه ریزی اصولی و سرلوحه قرار دادن انضباط مالی  ادرای امکان پذیر خواهد بود.

گفتنی است دکتر عسکری به بهره گیری بهینه از ظرفیت های موجود و خلق ظرفیت های جدید با بهره گیری از شیوه های نوین و دانش بنیان ها و حرکت در مسیر شعار سال "مهار تورم و رشد تولید" به عنوان راهبرد پیشرو تأکید کردند.

سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید