سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۱۹
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

تولید داخلی تجهیزات دیالیز، کمکی بزرگ به بیماران کلیوی

تولید داخلی تجهیزات دیالیز، کمکی بزرگ به بیماران کلیوی
دکتر سبحانی با اشاره به این که در ماه گذشته بالغ بر 162 هزار ست دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال احمر تولید شده است، تاکید کرد: رفع مشکلات بیماران خاص در دستور کار هلال احمر قرار گرفته است.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ وی با اشاره به اهم تولیدات شرکت تجهیزات پزشکی هلال احمر گفت: در ماه گذشته در راستای رفع نیاز بیماران کلیوی، 162 هزار ست دیالیز، 163 هزار و500 عدد صافی دیالیز و 39 هزار و 800 گالن 5 لیتری محلول دیالیز و تولیده شده است تا نیاز بیماران خاص با سرعت بیشتری برطرف شود.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تلاش می‌کند تا با شناخت نیاز جامعه در مسیر تولید هدفمند تجهیزات پزشکی قرار گیرد و یاری رسان سیستم بهداشت و درمان کشور باشد. در مدت زمان یاد شده 19 هزار عدد سرنگ نیز مطابق با نیاز کشور تولید و روانه بازار شده است.

این شرکت توجهی خاص به ارتقاء کیفی اقلام تولیدی داشته و تلاش خواهد کرد نقش خود را در تحقق اهداف و برنامه های ملی بهداشت و سلامت ایفا نماید و این مهم با ارتباط بیشتر با دانش بنیان ها، انتقال فناوری، بومی سازی و تولید دستگاه همودیالیز با همکاری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران محقق خواهد شد.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید