سه شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۳ ۰۲:۲۷
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت پخش سها هلال برگزار شد

مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت پخش سها هلال برگزار شد
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت پخش سها هلال، رعایت انضباط مالی و وصول مطالبات این شرکت را از اولویت های مهم تیم جدید مدیریتی پخش سها عنوان کرد.
 
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ دکتر" علیرضا عسکری " در مراسم معارفه دکتر" محمد رضا کارگر" مدیرعامل جدید که با حضور معاونین و مدیران سازمان و سها هلال و مدیران عامل شرکت های تابعه برگزارشد؛ مطالبات این شرکت از دانشگاه های علوم پزشکی را غیرقابل پذیرش عنوان کرد و گفت: از مدیرعامل جدید شرکت پخش سها هلال و همکاران ایشان انتظاردارم با تعامل و مذاکره با ارکان دولت و مجلس برای احقاق حق شرکت پخش سها هلال و ارتقاء مجدد این مجموعه تلاش نمایند.

دکتر"عسکری" با اشاره به برخی مشکلات این شرکت در بحث نقدینگی و تامین اقلام دارویی و حضور در بازار توزیع داروگفت: تاکید دارم وصول مطالبات شرکت پخش سها هلال دستور اول این شرکت باشد، ضمن آن که برای تقویت سبد دارویی شرکت تلاش مضاعفی داشته باشید و از تمامی ظرفیت ها ی استفاده نمایید.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی در ادامه خاطرنشان کرد: از مدیریت جدید انتظاردارم تعامل با مدیران جمعیت هلال احمر استانها و داروخانه های هلال احمر را در اولویت برنامه های خود قراردهند؛ چرا که مجموعه جمعیت هلال احمر و ریاست محترم جمعیت در همایش مشترک مدیران عامل جمعیت هلال احمر استانها و مدیران داروخانه ها تاکید داشتند که پخش سها هلال در تامین داروهای مورد نیارداروخانه های هلال احمر سهمی شایسته داشته باشد.

دکترعسکری فروش هدفمند با برگشت نقدینگی؛ رعایت انضباط مالی و استفاده بهینه ازتمام ظرفیت های موجود شرکت پخش سها هلال را از دیگر انتظارات خود از این مجموعه برشمرد و گفت: خانواده متحد سازمان تدارکات پشتیبان این شرکت بوده و برای احیاء جایگاه پخش سها هلال از هیچ کوششی دریغ  نخواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمردر پایان سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات دکتر"بهروز اعلمیان هرندی" مدیرعامل سابق شرکت پخش سها هلال برای مدیرعامل جدید آرزوی توفیق کرد و خواستار همکاری و همراهی مدیران این شرکت به منظورتحقق اهداف و برنامه های تیم مدیریتی جدید شد.

سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید