سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۲:۲۶
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی سها، دکتر رامین اصغریان طی پیامی سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

 

بِسمِ رَبِ الشُهَدا وَ الصِدیقین

شهادت هنر مردان خداست.

    سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اسطوره غیرت و شجاعت و در بیانی جامع قهرمان ملی ماست. مکارم و سجایای اخلاقی، او را به شخصیتی ممتاز و کم‌نظیر در بین دوست و دشمن بدل ساخته است. او سرباز مخلص و بی ادعای ولایت بود و از همین رهگذر نیز قهرمان ملیِ ایران اسلامی شده است. بدون شک راهی که او و همرزمان شهیدش در حمایت از مظلومان و مبارزه با مستکبران جهان در پی‌ گرفتند ادامه خواهد داشت. آنگونه که حضرت آیت‌لله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی، در وصف این شهید والا مقام فرمودند:شهید سلیمانی قهرمان ملّت ایران است، به خاطر اینکه ملّت ایران داشته‌های فرهنگی و معنوی و انقلابی و ارزشهای خودش را در او متبلور و مجسّم دید، لذا استکبار جهانی بداند که بعداز شهادت این سردار رشید اسلام، همبستگی ملت ایران بیش از پیش شده و مکتب او، در سرزمین ایران اسلامی برای همیشه جاویدان خواهد ماند.

اینجانب از طرف خود و اعضاء محترم هیئت مدیره سالروز شهادت افتخارآمیز سردار سرافراز و فرمانده همیشه پیروز سپاه اسلام، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده بزرگوار آن شهیدان، ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و همه دوستدارانش مجدد و مکرر تبریک و تسلیت عرض نموده، برای روح بلند این سردار بزرگ علو درجات الهی و محشور شدن با شهدای کربلا را از درگاه حضرت حق طلب می‌کنم.

دکتر رامین اصغریان

دی ماه 1402

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید