سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۴۴
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

شرکت داروسازی سها در آذر ماه بیش از 16 میلیون عدد دارو تولید وروانه بازار کشور کرده است.

شرکت داروسازی سها در آذر ماه بیش از 16 میلیون عدد دارو تولید وروانه بازار کشور کرده است.
تولید محصولات جدید و توسعه سبد محصولات همواره یکی از اهداف شرکت داروسازی سها است.

 

 

    به گزارش روابط عمومی، شرکت داروسازی سها در آذر ماه بیش از 16 میلیون عدد دارو تولید و روانه بازار کشور کرده است. در حال حاضر، این شرکت داروسازی، داروهای قلبی عروقی، هورمونی، اعصاب و روان، آنتی‌بیوتیک‌ها، آنتی‌هیستامین، مسکن‌ها، ضد دیابت و داروهای گوارشی را به صورت جامد و مایع تولید و به بازار عرضه می‌کند و تولید محصولات جدید و توسعه سبد محصولات همواره یکی از اهداف این شرکت است.

در خط تولیدات هورمونی این شرکت نیز  که در سایت شهید فقیهی (ورد آورد) مستقر است، برنامه تولید داروهای جدید در دستور کار است و مراحل تحقیق و آزمایش در حال انجام است. در حوزه تولید شربت نیز تلاش های خوبی انجام شده و در همین رابطه امروز شربت های کتوتیفن، منیزیوم هیدروکساید، آلومینیوم و اپیوم نیز در جمعیت هلال احمر تولید می‌شود.

 گفتنی است در ماه گذشته دوره آموزشی طراحی و توسعه روش های پاک سازی و شستشو با رویکرد کیفیت مبتنی بر طراحی (Cleaning Validation) با حضور پرسنل واحد تولید، آزمایشگاه کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و فنی مهندسی توسط موسسه آموزش افق فارمد برگزار گردید. همچنین دوره های آموزشی GMP پیشرفته، مدیریت آموزش در صنایع دارویی و دوره عملیات آزمایشگاهی در آزمایشگاه میکروبیولوژی به منظور ارتقای سطح کیفی کارکنان بخش تولید شرکت برگزار شد. داروسازس سها با سابقه درخشان در صنعت دارویی کشور محسوب می شود. و با رعایت همه موارد لازم در کیفیت ساخت دارو در هر شرایطی برای ارتقاء سطح سلامتی جامعه در کنار همه ایرانیان خواهد بود.

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید