سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۲:۱۲
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

جهت ارایه خدمات گسترده‌تر؛ داروخانه شبانه روزی هلال احمر در مرکز تهران راه‌اندازی شد

جهت ارایه خدمات گسترده‌تر؛ داروخانه شبانه روزی هلال احمر در مرکز تهران راه‌اندازی شد
دکتر عسکری؛ داروی‌های خاص، پیوندی و … در این داروخانه شبانه روزی شده، موجود است

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی به نقل از مهر؛ دکتر علیرضا عسکری مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در آئین افتتاح پروژه نوسازی و بهسازی داروخانه شبانه روزی هلال احمر اظهار داشت: پروژه نوسازی و بهسازی سه ماه طول کشیده است و بازسازی کامل شده تا خدمات بهتر و گسترده‌تر ارایه شود. ۲۰ سال بود این داروخانه بهسازی نشده بود و حتی به لحاظ تهویه و سیستم گرمایشی و سرمایشی مشکل داشت.

وی با اشاره به اینکه داروی‌های خاص، پیوندی و … در این داروخانه که اکنون شبانه روزی شده، موجود است، گفت: با همه بیمه‌ها هم قرار داریم و حداقل ۳۰ درصد میزان داروها افزایش و تعداد باجه‌ها ۱۵ تا ۲۰ درصد بیشتر شده است.

دکتر عسکری با بیان اینکه دوره انتظار بیمار حداقل ۵۰ درصد کاهش یافته است، گفت: سازمان تدارکات دو تا داروخانه دارد داروخانه قرنی و تهران پارس همچنین ۳۷ داروخانه هم معاونت درمان و توانبخشی هلال احمر دارد که تعدادی شبانه روزی است.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان از سازمان‌های بیمه‌گر مطالبه داریم ولی علیرغم این مساله خدمات را ارایه داده‌ایم.

وی بیان داشت: یک باجه مخصوص جانبازان و ایثارگران نیز در این داروخانه برای ارایه خدمات بهتر و شایسته این عزیزان در نظر گرفته شده است.

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید