سه شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۰۲
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی به مناسبت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه (س)

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی به مناسبت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه (س)
دکتر علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی، در پیامی ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بر گرامیداشت باشکوه ایام فاطمیه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی، متن پیام تسلیت دکتر عسکری به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با صلوات بر پیامبر اکرم (ص) و خاندان مطهر ایشان

 فاطمه‌ى زهرا (س) درحقیقت مجمع همه‌ى خیراتى است که روزبه‌روز از سرچشمه‌ى دین نبوى، بر همه‌ى بشریت و بر همه‌ى خلایق فرو مى‌ریزد. (مقام معظم رهبری)

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت (ع) در مصیبت شهادت پاره تن پیامبر اکرم (ص) دختر رسالت، همسر ولایت و مادر امامت، حضرت زهرای مرضیه (س) است. حضرت فاطمه زهرا (س) شخصیتی متعالی، بارز و الگویی ارزشمند در ولایتمداری و بصیرت برای همه ماست. ایشان در دوران حیات خویش نمونه عصمت، صبر و ایثار بودند و با شهادت مظلومانه و سیره زندگی خویشتن به جهانیان آموختند که هر کس به ریسمان الهی و خاندان نبوت تمسک جوید، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است و تا همیشه در اذهان بیدار دلان جهان زنده خواهد ماند.

با امید به اینکه رهرو راه آن طاهره مطهره باشیم و ایام غم بار فاطمیه را با شکوه بیش از پیش گرامی بداریم؛ سالروز شهادت دخت رسول خدا، حضرت فاطمه زهرا (س) را به محبین اهل بیت (ع) به ویژه همکاران محترم در سازمان تدارکات پزشکی و شرکت های تابعه صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

 

دکتر علیرضا عسکری

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید