سه شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۲۰
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

شرکت داروسازی سها در آبان ماه امسال نزدیک به 30 میلیون عدد دارو تولید و روانه بازار کرده است

شرکت داروسازی سها در آبان ماه امسال نزدیک به 30 میلیون عدد دارو تولید و روانه بازار کرده است
این شرکت با توسعه سبد و ظرفیت های تولید دارو شامل تولید داروی شیمیایی دیابت، داروهای گیاهی و نانو مکمل ها سعی در گسترش و ایجاد تنوع بخشی به تولیدات خود دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی، انواع قرص ها و کپسول های استومینوفن، ایبوپروفن، آسیفن، آزیتروماسین، پروویل و فینوپروست امروز در داروسازی سها تولید می‌شود و با به کارگیری تمامی ظرفیت ها تلاش می‌شود تا نیاز جامعه در این حوزه برطرف شود.

 سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در همکاری با سازمان غذا و دارو در تلاش است تا نیاز دارویی کشور را شناسایی و بر اساس آن اقدام به تولید دارو کند.

در حوزه تولید شربت نیز تلاش های خوبی انجام شده و در همین رابطه امروز شربت های کتوتیفن، منیزیوم هیدروکساید، آلومینیوم و اپیوم نیز در جمعیت هلال احمر تولید می‌شود.

این شرکت با اصلاح GMP و توسعه سبد و ظرفیت های تولید دارو شامل تولید داروی شیمیایی دیابت، داروهای گیاهی و نانو مکمل ها سعی در گسترش و ایجاد تنوع بخشی به تولیدات خود دارد.

شرکت داروسازی سها در جهت توسعه محصولات جدید در گروه دارویی گوارشی، ارولوژی، ضددرد، آنتی دیابت، ضدانعقاد خوراکی و گیاهی گام بر داشته و فرمولاسیون چند محصول جدید را در واحد تحقیق و توسعه انجام داده است که در زمان مناسب در این خصوص اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

همچنین در مدت یادشده دوره آموزشی HPLC  پیشرفته، طراحی و احراز کیفیت سیستم هواساز HVAC و چگونگی بازرسی از سیستم HVAC برای کارکنان واحد آزمایشگاه کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و فنی مهندسی برگزار شد.

سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
سازمان تدارکات پزشکی |
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید