سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۲:۱۵
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

پیام تبریک مدیر عامل شرکت به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س) ‏

پیام تبریک مدیر عامل شرکت به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س) ‏
دکتر رامین اصغریان طی پیامی ولادت حضرت زینب (س) راتبریک گفتند‏.

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی سها دکتر رامین اصغریان طی پیامی ولادت حضرت زینب (س) راتبریک گفتند متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم جمادی الاول روز ولادت با سعادت پرچم دار نهضت عاشورا حضرت زینب کبری (س) است. روزی که به مناسبت ولادت یگانه پرستار پنج تن آل عبا روز پرستار نامگذاری شده و بی شک نامگذاری این روز فرخنده به نام پرستار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان از ارزش و جایگاه والای حرفه پرستاری دارد که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخارخود می‌دانند و بواسطه آن به دنبال کسب رضای الهی هستند.

به یقین نامگذاری این روز بزرگ به نام روز پرستار موقعیت مناسبی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری؛ که امروز به یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت مبدّل گشته و مسئولیت پر ارزش خود در تامین سلامت جامعه را با انگیزه های الهی به انجام می رساند. عزیزانی که زینب گونه آسایش خود را وقف آرامش بیماران دردمند می کنند و زندگی و سرمایه عمرشان را به کار می گیرد تا نعمت سلامتی را برای جامعه به ارمغان آورند.

اینجانب از طرف خود و اعضای محترم هیئت مدیره این روز مبارک را به جامعه بزرگ پرستاری ایران و همکاران گرامی صمیمانه تبریک عرض نموده از خداوند سبحان دوام توفیقات یکایک شما عزیزان را آرزو می نمایم.

دکتر رامین اصغریان

1402/08/28

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید