سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۲:۰۵
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت مالی و اداری شرکت داروسازی سها

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت مالی و اداری شرکت داروسازی سها
آئین معارفه معاونت مالی و اداری با حضور مدیران ارشد سازمان تدارکات پزشکی، مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت داروسازی سها روز سه شنبه نهم آبان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی سها ؛ آئین معارفه معاونت مالی و اداری با حضور مدیران ارشد سازمان تدارکات پزشکی، مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت داروسازی سها روز سه شنبه نهم آبان ماه برگزار شد.

در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از قران کریم، دکتر اصغریان مدیر عامل شرکت ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر از زحمات شایسته آقای حمید رضا صدرائی، آقای دکتر افراسیابی را به عنوان معاونت مالی و اداری معرفی کرده و گفتند: به مدد و همکاری دکتر افراسیابی و تلاش بی وقفه ایشان،  یقین داریم مسیر پیشرفت شرکت ادامه دار خواهد بود.

وی در ادامه بر مواردی که باید با اهتمام جدی در این حوزه دنبال شود اشاره و بیان کرد: خوشبختانه این مجموعه افتخار دارد مدیران متعهد، متخصص و پرتلاش داشته باشد و  انتظار می رود با تقوای الهی و مسئولیت پذیری، اهتمام جدی به ارتقای انضباط مالی و اقتصادی، افزایش بهره وری و تحقق شعار سال در دستور کار مجموعه قرار گیرد.

در ادامه جلسه دکتر شهداد معاونت اقتصادی سازمان تدارکات پزشکی ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت سها از زحمات پرسنل شرکت داروسازی سها و همچنین از خدمات شایسته آقای صدرائی کمال تشکر و قدر دانی را داشتند. دکتر شهداد به اهمیت سها برای سازمان اشاره کرده و عنوان کردند که مجموعه داروسازی سها تحت حمایت سازمان بوده و تغییراتی که صورت می گیرد در جهت پیشرفت شرکت می باشد . در ادامه از معارفه آقای افراسیابی صحبت نموده و عنوان کردند که دکتر افراسیابی فردی توانمند و با سابقه و تحصیلات مرتبط بخصوص در حوزه بازرگانی می باشند که امیدواریم در جهت تعالی اهداف شرکت داروسازی سها موفق باشند.

سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید