سه شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۳ ۰۱:۵۹
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

پیام تبریک مدیر عامل شرکت به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم

پیام تبریک مدیر عامل شرکت به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم
دکتر فردوس نصیری زاده مدیر عامل شرکت در پیامی فرارسیدن عید سعید غدیر خم را به همه مردم ایران، تبریک گفت.

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی سها دکتر فردوس نصیری زاده مدیر عامل شرکت در پیامی فرارسیدن عید سعید غدیر خم را به همه مردم ایران، تبریک گفت.  متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

"الحمد ا... الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع)"

واقعه غدیر عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد.

غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند.

غدیر نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. غدیر دریایى از معارف ، فقه، فرهنگ، کلام، اخلاق و تفسیر، همه را یکجا دارد؛ آرى غدیر یک سرزمین نیست، چشمه اى است که تا پایان هستى مى جوشد، کوثرى است که فنا برنمى دارد، افقى است بى کرانه و خورشیدى است عالمتاب.

در یک کلام غدیر اقیانوسی بی کران است که سراسر هستی را پوشانده است.که آن را نمی توان بخشی از تاریخ دانست، چرا که غدیر همه تاریخ است.

اینجانب از طرف خود و اعضای محترم هیئت مدیره ضمن گرامیداشت هفته ولایت و تبریک عید سعید  غدیرخم، سالروز انتخاب سرچشمه علم و حکمت و تجدید میثاق با ولایت و امامت را صمیمانه  به عموم مسلمین به ویژه همکاران عزیز و خانواده گرامیشان تبریک و تهنیت عرض نموده  و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی ‌الموحدین حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب فرماید.

دکتر فردوس نصیری زاده

خرداد 1403

 

دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید