سه شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۳ ۰۱:۵۴
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران با حضور سازمان تدارکات پزشکی برگزار خواهد شد

دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران با حضور سازمان تدارکات پزشکی برگزار خواهد شد
دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران با محوریت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ با حضور شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران با محوریت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از تاریخ۲۲  لغایت ۲۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ با حضور شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی در محلمصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این رویداد فراهم کردن بستری است تا طی آن دانشگاه ها، بنیاد ملی نخبگان و بنیاد ملی علم ایرانبا بخش های جهادی کشور تعامل لازم را ایجاد کنند .

نمایشگاه ملی آباد ایران در راستای شعار سال و تبیین گفتمان مردمی‌سازی اقتصاد دانش بنیان، ارائه بخشی تحت عنوان «روایت‌ پیشرفت و مشارکت‌های مردمی» است. هدف از این بخش، نخست، نمایش توانمندی‌های شرکت هایی است که توانسته‌اند از ظرفیت های مردمی استفاده کنند و همچنین ارائه روایتی از اقدامات دانش بنیان ها در محرومیت زدایی و آبادانی و پیشرفت است.

شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی با هدف همکاری و تعامل با دانش بنیان ها و استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان در جهت بهبود کیفی و کمی محصولات تولیدی و خدمات خود در این رویداد چهار روزه حضور خواهند داشت.

گفتنی است این نمایشگاه در ۵ بخش سلامت بهداشت و توان‌بخشی، مسکن و زیرساخت‌های توسعه روستا، کشاورزی، دام‌پروری و شیلات، اشتغال کوچک مقیاس و صنایع نرم و آموزشی برگزار خواهد شد.

شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید