سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ۲۰:۰۶
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

پیام تبریک مدیرعامل شرکت به مناسبت هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ

پیام تبریک مدیرعامل شرکت  به مناسبت هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ
دکتر فردوس نصیری زاده ، مدیرعامل شرکت داروسازی سها، با انتشار پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ را به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فرق هلال احمر با دیگر مؤسسات امدادی و کمک رسان این است که مربوط به فوریتهاست. باید مثل سربازان یک ارتش همیشه آماده باشند. باید بتوانند در هنگام حوادث حضور واقعی مؤثر و کارگشا داشته باشند. این حالت باید از همه جهات حفظ شود. (مقام معظم رهبری)

جمعیت هلال احمر همواره پیام‌آور صلح و بشردوستی و نمادی از ارج نهادن به صفات نیکویی همچون احسان، صبر، نیکوکاری، گذشت و ایثار است و بدیهی است این مهم جز با همت و سعی فراوان پرسنل کوشا، امدادگران شجاع، جوانان غیور و مشارکت و همیاری داوطلبان عزیز و گرانقدر جمعیت به دست نخواهد آمد.

جامعه جهانی امروز پیش از هر چیز نیازمند معنویت و فرهنگ الهی ‌انسانی است و در این میان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افتخار دارد به عنوان یکی از ممتاز ترین جمعیت‌های ملی مورد توجه نهادهای بین المللی به ‌ویژه فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر با بهره گیری از آموزه‌های مکتب اسلام و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و به فعلیت رساندن ظرفیت‌های بشردوستانه مردم مؤمن و انقلابی ایران، نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ یاد شده در اقصی نقاط دنیا ایفا نماید.

اینجانب از طرف خود و اعضای محترم هیئت مدیره  هفته هلال احمر را فرصت ارزشمندی برای پاسداشت فرهنگ خدمت صادقانه به مردم و بزرگداشت و ترویج روحیه ایثارگری در جامعه می‌دانم و ضمن تبریک این هفته به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر،  همکاران محترم در داوطلبان، امدادگران، نجاتگران، جوانان، خانواده معظم شهدای امدادگر، از خداوند منان عالی‌ترین توفیقات را برای خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر مسئلت دارم .

دکتر فردوس نصیری زاده

اردیبهشت 1403

سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید