سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۴۷
شرکت داروسازی سها|نمایش جزییات خبر

آغاز مذاکرات داروسازی سها با شرکت های معتبر به منظور مشارکت در تولید محصولات جدید در راستای افزایش تنوع سبد محصولات

آغاز مذاکرات داروسازی سها با شرکت های معتبر به منظور مشارکت در تولید محصولات جدید در راستای افزایش تنوع سبد محصولات
دکتر فردوس نصیری زاده در راستای شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران (جهش تولید با مشارکت مردم) از اهم برنامه های شرکت داروسازی سها در سال جهش تولید با مشارکت مردم؛ توسعه سبد محصولات و تولید محصولات جدید با فن آوری نوین و اثر بخشی بالا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی سها، دکتر فردوس نصیری زاده از  برنامه ریزی به منظور حرکت در مسیر رشد تولید و فروش نسبت به ادوار گذشته در بازار داخل و صادرات و همچنین کسب سهم بازار بیشتر در گروههای درمانی موجود و جدید در راستای تحقق شعار سال و جهش تولید خبر داد.

وی در توضیح این مطلب افزود: ارتقاء و بهبود استاندارد تولید و GMP با مشارکت متخصصین مربوطه، توسعه شراکتهای راهبردی با مراکز علمی  دانشگاهی و بخش خصوصی دانش بنیان، توانمند سازی و ارتقاء سرمایه های انسانی از طریق آموزش و بکارگیری نیروهای متخصص و نخبه، تولید مشارکتی و قراردادی با شرکتهای دانش بنیان بدون کارخانه در راستای افزایش تنوع سبد محصولات از اهم اقدامات شرکت در سال جدید است.

در ادامه صحبتها دکتر نصیری زاده گفتند که بهبود بهره وری در شرکت داروسازی سها در همه ابعاد و زمینه ها خصوصاٌ تولید با مشارکت کلیه پرسنل در راستای محقق ساختن شعار سال از اهم برنامه های شرکت خواهد بود.

دکتر فردوس نصیری زاده

فروردین 1403

دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید